BUSY DO HOLANDII OPINIE

Busy do Holandii Opinie

BUSY DO HOLANDII OPINIE KLIENTÓW

Dziękujemy za skorzystanie z usług firmy OKL TRAVEL. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, dlatego zachęcamy do podzielenia się nią w komentarzach.

Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom w podjęciu decyzji o skorzystaniu z naszych usług. Możesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat:

 • komfortu podróży
 • punktualności
 • przyjaznego podejścia kierowcy
 • ogólnego poziomu zadowolenia z usługi

Twoja opinia może być pozytywna lub negatywna, ale ważne, aby była szczera. Dzięki temu będziemy mogli rozwijać nasze usługi i zapewnić naszym klientom jeszcze lepsze doświadczenia.

Aby dodać opinię, wystarczy skorzystać z formularza „Dodaj komentarz” na dole strony. W formularzu podaj swoje imię, adres email oraz komentarz opisujący swoje wrażenia.

Dziękujemy za Twoją opinię!

39 thoughts on “Busy do Holandii Opinie”

 1. Polecam OKL TRAVEL wszystkim, którzy szukają bezpiecznego i komfortowego transportu do Holandii. Busy są nowe i dobrze wyposażone, a kierowcy uprzejmi i uczynni. Po drodze robimy regularne przerwy, więc można się zrelaksować i odpocząć. – Anna, 25 lat, praca w fabryce w Eindhoven

    1. My jechaliśmy z Opola do Amsterdamu. Podróż przyjemna a kierowca niezwykle miły i co najważniejszy skupiony na drodze. Bezpiecznie i w ramach czasowych dotarliśmy na miejsce. Polecamy

     1. Jechałam ostatnio z OKL TRAVEL. Bardzo fajny kierowca nam się trafił. Serdecznie polecam tę firmę 😉

 2. Już drugi raz korzystam z usług firmy OKL TRAVEL i jestem bardzo zadowolona. Busy są punktualne, a kierowcy jeżdżą bezpiecznie. Marta, 30 lat, praca w restauracji w Amsterdamie

 3. Dyspozycyjność 5/5
  Punktualność 5/5
  Jakość budów 10/10
  Kierowcy 20/10

  Jedziemy!!!
  OKL TRAVEL, tylko!

  1. Dokładnie, zgadzam się z tobą. Ekipa spoko 😉 Jak do HOLANDII to tylko z OKL TRAVEL.

 4. Od pierwszego telefonu do tej firmy wiedziałam, że warto, Pan był bardzo miły, wyjaśnił mi wszystkie kwestie, które były dla mnie zastanawiające ze względu na fakt, iż przede mną pierwsza podróż. Busa udało mi się umówić podczas jednej rozmowy, a jak będzie po podróży, dam znać. 😉

  1. Już kilka razy korzystałem z busów firmy OKL do Holandii. Podróże zawsze były na czas, a kierowcy byli punktualni. Flota firmy jest nowoczesna i czysta. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka busów do Holandii, które zawsze przyjeżdżają na czas.

 5. Bardzo polecam firmę OKL TRAVEL, która oferuje busy do Holandii z Kluczborka. Podróż była bardzo komfortowa, a kierowcy byli uprzejmi i mili. Flota firmy jest nowoczesna i czysta. System door to door był bardzo wygodny, bo nie musiałem martwić się o transport z domu na dworzec i z powrotem. Bus zawsze przyjeżdżał na czas. Cena była bardzo dobra, a w porównaniu do konkurencji, firma oferuje dużo więcej dodatkowych usług.

 6. Moja pierwsza podróż z tą firmą z polecenia. Uprzejmi kierowcy, busy czyste, przyjemna i bezpieczna podróż. Polecam z całego serca!

 7. W zeszłym tygodniu jechałem busem do Holandii z firmy OKL TRAVEL. Podróż była bardzo bezpieczna i wygodna. Kierowca był bardzo miły i pomocny. Bus był nowoczesny i dobrze wyposażony. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka bezpiecznego i komfortowego transportu do Holandii.

  1. Regularnie udaję się na grube balety do NL. I rzecz jasna.. tylko z chłopakami z OKL TRAVEL. Świetna ekipa… nawet nie poczujesz tych wszystkich godzin w busie. Polecam. Według mnie najlepsi.
   AMEN.

 8. Kierowcy są profesjonalistami, dobrze prowadzą busy , są skoncentrowani na drodze , widać że są odpowiedzialni.

  1. Podróż bezpieczna i zgodnie z ustaleniami.
   Również polecam OKL TRAVEL.
   Korzystałem z kilku firm, ta jest dla mnie najpunktualniejsza i najlepsza.

 9. Pierwsza moja podróż do Holandii z dziewczyną, ale nie do pracy. OKL TRAVEL – zdecydowanie to był dobry wybór. Teraz już zawsze będziemy szukać tego typu formy transportu pod nasze wycieczki weekendowe. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

 10. Postanowiliśmy wybrać się na weekend do Amsterdamu i padło na OKL TRAVEL. To był dobry wybór zdecydowanie 😉 Kto jechał ten wie… 🙂 Pozdrowienia chłopaki.

 11. Bardzo dobra firma przewozowa, serdecznie polecam, jesteśmy mega zadowoleni, zwłaszcza z systemu door to door.
  Ula i Jędrzej

 12. Zawsze na czas, szybko i bez problemu.
  Nigdy się nie zawiodłam jadąc z OKL TRAVEL.
  Serdecznie polecam wszystkim!

 13. Jeżdżę już 8 lat z OKL TRAVEL.
  Jestem bardzo zadowolona z usług tej Firmy.
  Przede wszystkim są bardzo punktualni i nie robią żadnych problemów.
  W innych popularnych firmach wygląda to zupełnie inaczej.. kompletnie nie rozumiem dlaczego…

 14. Podróż przebiegła bezproblemowo. Mogę z pełną stanowczością polecić. Cena za usługę uczciwa. Magda

 15. Tyle się dzisiaj mówi w wiadomościach o wypadkach busów wożących ludzi do Holandii. Spowodowanych przez zażywanie substancji odurzających przez kierujących owe busy. Jestem tutaj, aby powiedzieć, że podróżuję do pracy sezonowej w Holandii od 11 lat. Jak się zapewne domyślacie podróżuję z firmą OKL TRAVEL. Tak – właśnie tak. Jeżeli jest tu ktoś zestresowany podróżą to może się uspokoić. W OKL kierowcy są wypoczęci, mili, uprzejmi i TRZEŹWI. Nie kojarzę ani jednej przykrej sytuacji z nimi związanej. Zawsze na czas do celu. O ile zdarzenia losowe się pojawiają o tyle firmie nie mam od lat nic do zarzucenia. Wsiadam spokojnie i wysiadam na pod drzwiami mojego lokalu noclegowego. Serdecznie polecam i zalecam nie wrzucać wszystkich firm do jednego wora po wiadomościach w TVP.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *