Busy do Holandii Śląsk

Codzienne przejazdy busami z województwa Śląskiego do  Holandii w systemie door-to-door.

BUSY DO HOLANDII ŚLĄSK - Czas na komfortową podróż

Busy do Holandii ze Śląska to najwygodniejszy i najszybszy sposób na podróż do Holandii. Oferujemy przejazdy do wszystkich największych miast holenderskich z województwa śląskiego.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się bezpieczną i komfortową podróżą!

Działamy w systemie door to door, co oznacza, że odbierzemy Cię z Twojego domu i zawieziemy pod wskazany adres w Holandii.

Nasze busy są nowoczesne i komfortowe, wyposażone w klimatyzację, wygodne siedzenia i inne udogodnienia. Dodatkowo oferujemy możliwość transportu bagażu i paczek.

Ceny naszych biletów są konkurencyjne, a rezerwacja odbywa się za pomocą prostego formularza online.

Przewozy z Częstochowy do Niemiec
busy do niemiec śląsk

Busy do Holandii Śląsk - Codzienne przewozy

Oferujemy Państwu transport busem z dowolnego miejsca województwa śląskiego w kierunku Holandii. Przewóz osób realizowany jest z domu klienta aż po wybrane miejsce docelowe. W kierunku Holandii przewozy realizowane są przede wszystkim do takich miejscowości jak:

 • Amsterdam
 • Utrecht
 • Eindhoven
 • Tilburg
 • Groningen
 • Almere
 • Breda
 • Nijmegen
Wynajem samochodów osobowych i dostawczych OKL TRAVEL
BAGAŻ

25-30 kg + bagaż podręczny

Firma OKL Travel w cenie biletu umożliwia przewóz dwóch bagaży (standardowowy wymiar walizki podróżnej) o maksymalnej wadze 25-30 kg  i jednego bagażu podręcznego. Każdą sztukę bagażu powinieneś opisać imieniem i nazwiskiem oraz adresem i numerem telefonu. Istnieje możliwość przewozu bagażu ponad podstawowego pod warunkiem, że ilość miejsca w luku bagażowym na to pozwoli (nie zezwalamy na przewożenie ładunków w strefie pasażerskiej ze względu na utrzymywanie wysokiego komfortu podróży).

DLACZEGO NASZE BUSY

Dlaczego warto wybrać transport busem OKL TRAVEL?

Firma OKL TRAVEL działa dla Państwa już od ponad 6 lat, a przez ten czas wypracowała skuteczne know-how, dzięki któremu wie, czego oczekują pasażerowie podróżujący do Holandii. Warto zwrócić szczególną uwagę z korzyści jakie płyną ze skorzystania z naszych usług:

Bezpieczeństwo

Zatrudniamy wyłącznie najlepszych, w pełni doświadczonych kierowców. Nasze busy są nowe i poddawane ciągłym przeglądom technicznym. O bezpieczeństwo naszych pasażerów dbamy z najwyższą dokładnością.

Door to Door

Zależy nam na jak największym komforcie podróżujących, dlatego nasz kierowca odbierze Cię z pod domu i zawiezie naszym busem bezpośrednio pod wskazany adres w Holandii.

Czas podróży

Wiemy jak cenna jest dziś każda minuta. Dbamy o to, aby podróż busem nie była męcząca. Dlatego właśnie, nasi kierowcy dobierają optymalne trasy tak abyś mógł dotrzeć do celu jak najszybciej.

Klimatyzacja

Wi - Fi

Port USB

Nasza nowoczesna flota busów wyposażona jest w klimatyzację i ogrzewanie, dzięki czemu nie musicie Państwo przejmować się w żadnym stopniu warunkami panującymi na zewnątrz.

W dzisiejszych czasach dostęp do Internetu to podstawa. Dlatego podróżując z nami na trasie Polska – Holandia macie Państwo dostęp do darmowego Wi -Fi.

Wszystkie nasze busy kursujące do Holandii z województwa Śląskiego mają zamontowane fabrycznie porty USB, dzięki którym bezproblemowo naładujesz swój telefon lub urządzenie przenośne.

BUSY WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
Kierunek: HOLANDIA

Przewozy z w. Śląskiego do Holandii - skąd jeździmy?

Nasze busy OKL TRAVEL  podróżujące z województwa Śląskiego do Holandii realizują kursy każdego dnia. Godzina wyjazdu uzależniona jest od ilości pasażerów i miejsca ich odbioru. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia dogodnej dla Państwa godziny.

Przewozy do Niemiec Opole Opolskie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Firma OKL TRAVEL Przewozy osób do Niemiec i Holandii
  OKL TRAVEL PRZEWOZY DO NIEMIEC I HOLANDII