fbpx

Wynajem samochodów

Wypożyczalnia samochodów Osobowych i Busów

Wynajmowane samochody posiadają pełen pakiet ubezpieczeń a ich stan techniczny jest regularnie sprawdzany.  Aby jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom każdy z pojazdów jest komfortowo wyposażony i posiada sprawną klimatyzację. Zawsze staramy się dopasować konkretne usługi do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego Klienta. Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu samochodów na okres krótko lub długoterminowy, chętnie doradzimy wybór marki i modelu auta.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm. Wypożyczamy samochody na przyjęcia okolicznościowe, czy jako samochód zastępczy. Istnieje możliwość wynajęcia pojazdu wraz z kierowcą, jak również transportu samochodu w wybrane przez klienta miejsce np. lotnisko.

Oferujemy Państwu wynajem eleganckiego samochodu SKODA SUPERB w najbogatszej wersji wyposażenia wraz z kierowcą na dzień Państwa ślubu.

Jest to elegancka limuzyna ze stylową jasną skórą i co najważniejsze przestronnym wnętrzem. Samochód wyposażony jest w 4-strefową klimatyzację, co z pewnością sprawi, że podróż będzie komfortowa nawet w upalne dni.

Usługa obejmuje:

  • Przyjazd po Pana Młodego
  • Przyjazd do Pani Młodej
  • Przejazd do Kościoła
  • Przejazd pod miejsce ceremonii i salę weselną
  • Na życzenie nałożenie ozdobnych tablic rejestracyjnych Para Młoda i Nowożeńcy
  • Przewóz i załadunek prezentów ślubnych i kwiatów z kościoła do Sali weselnej

Koszt wynajęcia auta wraz z kierowcą na około 4 godziny do łącznej trasy 100 km to 500 zł. Koszt przejazdów przekraczających 100 km i dodatkowych przejazdów np. w celu zrobienia zdjęć do negocjacji.

Pliki DO POBRANIA

Ogólne warunki najmu samochodu wypożyczalni OKL TRAVEL & RENT 

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych OKL TRAVEL & RENT

Galeria